Co je IQOS

IQOS používá pokročilou technologii nahřívání tabáku tak, aby se uvolnila chuť a nikotin, ale tabák se nespaloval. Vzhledem k tomu, že tabák je místo spalování nahříván, jsou hladiny škodlivých chemických látek v aerosolu IQOS v porovnání s cigaretovým kouřem výrazně nižší. To neznamená, že IQOS je bez rizika. Dodává nikotin, který je návykovou látkou.

Rozdíl mezi IQOS a cigaretou

Naše tabákové náplně jsou navrženy speciálně pro zařízení IQOS. Vybírat můžeš z široké škály chutí.

IQOS benefity

IQOS nahřívá skutečný tabák, při čemž vzniká aerosol. Ten poskytuje zážitek srovnatelný s cigaretou, ale bez kouře a popela.

IQOS zanechává méně přetrvávajícího odéru na rukou, ve vlasech a na oblečení.

IQOS zanechává výrazně méně skvrn na záclonách a nábytku v porovnání s cigaretami.

Úplný přechod na IQOS představuje menší riziko pro vaše zdraví než pokračování s kouřením. IQOS produkuje o 95 % méně škodlivých chemických látek ve srovnání s cigaretami.*

Důležitá informace: IQOS není bez rizika. Obsahuje nikotin, který je návykový.

*“O 95% méně“ představuje průměrné snížení hladiny široké škály škodlivých chemických látek (kromě nikotinu) ve srovnání s kouřem z referenční cigarety (3R4F). To nutně nepředstavuje snížení rizika o 95%. Více informací na www.IQOS.com.

Nahřívání vs hoření


Rozdíl mezi IQOS a cigaretami dokážeš rozeznat po čichu

Recenze

O své zkušenosti se s Tebou podělí Ti, kdo se rozhodli pro IQOS a přestali kouřit běžné cigarety.

Podívej se na video a zjisti více.

Naši spotřebitelé už vědí, že IQOS je lepší volba. Nyní je řada na Tobě.

Tabákové náplně, které se používají se zařízením IQOS, obsahují nikotin, který je návykovou látkou. Používání zařízení IQOS proto není bez rizik. Nejlepším způsobem, jak snížit zdravotní rizika spojená s užíváním tabákových výrobků, je úplně přestat tabákové výrobky užívat.